hair-salonequipment.com
Site saçınızı kesmek için en iyi profesyonel makas adanmış


Hair Salonequipment.com : Bu bölümde en iyi stil için uygundur profesyonel makas satın almak için en iyi markaları bulabilirsiniz. Kuaförler tarafından kullanılan en iyi saç kesme makas, genellikle cerrahi bıçaklar aynı mühendislik tasarımı nı kullanan bir konveks kenarı var, nerede, düz bir yüzeye sahip künt kenar aksine, konveks kenarı kavisli vardır , ayrıca kenarına doğru bıçak arka, bıçak kenarı boyunca çok ince bir açı oluşturan. Bu tasarım, kuaför makas keskin kesim ve klasik bıçaklar daha az güç gerektiren kesme bitirme yapmak için izin verir, ve daha tatlı, yumuşak bir profil bırakın. Eğer kuaför bir etkisi kesim arkasındaki sırları biliyorsanız, doğru kesim vermek ve saç her türünde en iyi sonucu almak için ideal ekipman bulabilirsiniz. Bu seçimden, doğru ve rahat bir kavrama için inç boyutu için hem kesme hem de budama için, karbon veya paslanmaz makas gibi krom veya saten makas seçebilirsiniz. Kuaförmak sabit bir iğne etrafında döner ve kolu uygulanan mekanik eylem sayesinde iki bıçak, oluşur. Kesmenin etkinliği, keskinleştirmeden çok bıçakların kontamı ile belirlenir. Makas kullanımı, el siz de olmayan kişiler için bir sorundur, çünkü tüm enstrüman simetrik değildir; sapı olsa bile, bu bıçaklar için geçerli değildir. Bu sakıncaları aşmak için, ters bıçaklar var solak makas vardır. Bir insan elinde makas rahat hissetmeli. Bazı kuaförler kısa makas tercih diğerleri uzun makas, yaptığınız kesim türüne çok bağlıdır.;

Gossip & News
29 Jan 20

Questa sera la nuova puntata del programma Il SALONE delle MERAVIGLIE con Federico Fashion Style, verrà trasmessa su REAL TIME alle ore 22:25.

28 Jan 20
Master Cordless by Andis

MOROCUTTI - Master Cordless by Andis icona delle tosatrici americane ora nelle mani dei barbieri italiani

MOROCUTTI azienda di BRESCIA, leader nella distribuzione di attrezzature e prodotti per parrucchieri ed estetiste, presenta Master® Cordless Li by Andis tosatrice cordless con caratteristiche innovative.

Master Cordless by Andis barber

CARATTERISTICHE di MASTER CORDLESS by Andis:

• Stile iconico per i fan della Master a filo
• Motore ad alta velocità che taglia i capelli sia bagnati
che asciutti | 7,200 SPM
• Alloggiamento in alluminio infrangibile per custodire
a lungo l’affidabilità e lo stile della tosatrice
• La tecnologia a velocità costante evita strappi
ai capelli o l’arresto della lama
• La batteria agli ioni di litio offre 90 minuti di autonomia;
ricarica completa in 60 minuti
• Molto più leggera della Master a filo
• La leva laterale regola la lunghezza di taglio
da 0,5 a 2,4 mm
• Design cord/cordless per una maggiore flessibilità di utilizzo
• Elegante base di ricarica

logo morocutti
28 Jan 20

Find put the latest hair collection, called “Bugs”, made by “Juan Ayoso” international hairstylist from ES.

Ph: Fraco Álvarez
Make-up: Carmen Ballesteros
Stylist: Norma Azucena

hair-collections

28 Jan 20

Permage is created by the King of Balayage and Schwarzkopf Professional, Global BlondeMe Ambassador, JACK HOWARD.

Permage is a dual colour service which curls the hair using Curlformers and lightens a few pieces to frame the face.

Watch Tutorial VIDEO here:

27 Jan 20

L’Oreal Professionnel for 2020 changes everything about MAJIREL except its iconic formula

Same iconic formula

Highly concentrated in caring agents and Ionene G Hair is 45% more conditioned after colour, perfect coverage, true to tone, long lasting colours, creamy non-dripping texture.

New cool inforced shades

Large colour palette with 8 new cool shades, up to 6 weeks of neutralisation, boosted in cool reflects.

l oreal majirel packaging 2020

New Design

Colour coded pack by colour family, shade number on the facing, new 100% recycled plastic cap, saving 7 tons of plastic each year.

tinte l oreal

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Hair Salonequipment.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Hair Salonequipment.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Salonequipment.com, kuaför ekipmanları, profesyonel saç kurutma makineleri, saç düzlükleri, saç kesimi, demir kıvırma, saç fırçaları, taraklar, güzellik salonu aksesuarları, profesyonel saç ürünleri, Hair Salonequipment.com, yenilik;agraves; kuaför aksesuarları, estetik araçlar, saç iyon plakası, başlıkkadın, saç kafaları, saç bukleler, afro örgü, saç kesme makas, klipleri ile doğal saç uzantıları, Hair Salonequipment.com, makas, kuaförler için yönetim yazılımı, saç rengi klasörleri, dvd saç kesimi, matsusaki makas, güzellik salonu koltuk, tek kullanımlık öğeler, saç uzatma ekipmanları, profesyonel kuaför makası, Hair Salonequipment.com, saç örgüleri, sterilizatör, meches için alüminyum folyo, hairdryers, toupets, doğal saç peruk, bronzlaşma lambaları, üretim tek kullanımlık öğeler, tnt olmayan dokuma kumaş, Hair Salonequipment.com, tek kullanımlık kimono, tek pelerin, kuaför giyim, iyon saç kurutma makineleri, kuaför, estetik, çanta saç plakaları, güzellik, site resmi, Hair Salonequipment.com, novità, saç, İtalya'da yapılan, kuaförler için saç kurutma kask

X

privacy
["15:32:19","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Hair-salonequipment.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - ACCESSORI - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/ACCESSORI\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/ACCESSORI\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/hair-salonequipment.com\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - ACCESSORI - impostata da: record da DB"]