hair-salonequipment.com
Pracoviště věnované nejlepším profesionálním nůžkami na stříhání vlasů


Hair Salonequipment.com : V této části najdete nejlepší značky pro koupi profesionálních nůžek, které se nejlépe hodí pro váš styl. Nejlepší chloupky ostřílené nůžky, používané kadeřníky, mají obvykle vypouklé hrany, které používají stejný inženýrský design jako chirurgické čepele, kde na rozdíl od tupého okraje s plochým povrchem má vypouklé hrany zakřivenou , také na zadní straně kotouče směrem k okraji, a na ostří nože tvoří velmi jemný úhel. Tento design umožňuje nůžkami na vlasy provádět ostré řezy a dokončovací řezy, které vyžadují méně síly než klasické nože, a zanechat sladší, měkčí profil. Pokud znáte tajemství, které se skrývá za efektem vašeho kadeřníka, můžete najít ideální vybavení pro správné řezání a dosáhnout optimálního výsledku pro každý typ vlasů. Z tohoto výběru můžete zvolit nůžky nebo satinové nůžek, jako jsou uhlíkové nebo nerezové nůžky, jak pro řezání, tak pro prořezávání, jako je velikost palce pro správné a pohodlné uchopení. Nůžky na kadeřnictví se skládají ze dvou nožů, které se točí kolem pevného čepu a díky mechanickému zásahu působícímu na rukojeti. Účinnost řezu se určuje spíše kontaktem nožů než jejich zostření. Použití nůžek je problém pro osoby s nespoutané, protože celý nástroj není symetrický; i když se jedná o rukojeť, není tomu tak u nožů. K překonání těchto nevýhod jsou k dispozici nůžky na levou ruku, které mají obrácené čepele. Člověk musí v ruce cítit nůžky snadno. Někteří kadeřníci dávají přednost krátkým nůžkami, jiné dlouhé nůžky, záleží na tom, jaký druh řezu si děláte.;

Gossip & News
29 Jan 20
federico fashion style il salone delle meraviglie
federico fashion style

Questa sera la nuova puntata del programma Il SALONE delle MERAVIGLIE con Federico Fashion Style, verrà trasmessa su REAL TIME alle ore 22:25.

28 Jan 20
Master Cordless by Andis

MOROCUTTI - Master Cordless by Andis icona delle tosatrici americane ora nelle mani dei barbieri italiani

MOROCUTTI azienda di BRESCIA, leader nella distribuzione di attrezzature e prodotti per parrucchieri ed estetiste, presenta Master® Cordless Li by Andis tosatrice cordless con caratteristiche innovative.

Master Cordless by Andis barber

CARATTERISTICHE di MASTER CORDLESS by Andis:

• Stile iconico per i fan della Master a filo
• Motore ad alta velocità che taglia i capelli sia bagnati
che asciutti | 7,200 SPM
• Alloggiamento in alluminio infrangibile per custodire
a lungo l’affidabilità e lo stile della tosatrice
• La tecnologia a velocità costante evita strappi
ai capelli o l’arresto della lama
• La batteria agli ioni di litio offre 90 minuti di autonomia;
ricarica completa in 60 minuti
• Molto più leggera della Master a filo
• La leva laterale regola la lunghezza di taglio
da 0,5 a 2,4 mm
• Design cord/cordless per una maggiore flessibilità di utilizzo
• Elegante base di ricarica

logo morocutti
28 Jan 20

Find put the latest hair collection, called “Bugs”, made by “Juan Ayoso” international hairstylist from ES.

Ph: Fraco Álvarez
Make-up: Carmen Ballesteros
Stylist: Norma Azucena

hair-collections

28 Jan 20

Permage is created by the King of Balayage and Schwarzkopf Professional, Global BlondeMe Ambassador, JACK HOWARD.

Permage is a dual colour service which curls the hair using Curlformers and lightens a few pieces to frame the face.

Watch Tutorial VIDEO here:

27 Jan 20

L’Oreal Professionnel for 2020 changes everything about MAJIREL except its iconic formula

Same iconic formula

Highly concentrated in caring agents and Ionene G Hair is 45% more conditioned after colour, perfect coverage, true to tone, long lasting colours, creamy non-dripping texture.

New cool inforced shades

Large colour palette with 8 new cool shades, up to 6 weeks of neutralisation, boosted in cool reflects.

l oreal majirel packaging 2020

New Design

Colour coded pack by colour family, shade number on the facing, new 100% recycled plastic cap, saving 7 tons of plastic each year.

tinte l oreal

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Hair Salonequipment.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Hair Salonequipment.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Hair Salonequipment.com, kadeřnické zařízení, profesionální vysoušeče vlasů, vlasy, odřezky vlasů, železné předměty, kartáče, hřebeny, kadeřnictví, kosmetické doplňky, Hair Salonequipment.com, odborné kadeřnictví, novost; Agry; Kadeřnické příslušenství, estetické nástroje, vlasové iontové desky, hlavy žen, hlavy vlasů, kadeře vlasů, Afro prýty, nůžky na vlasy, Hair Salonequipment.com, ostříhaných vlasů, přírodní doplňky s sponkami, zastřihovač, software pro správu kadeřnictví, složky barev vlasů, DVD Kadeřnické, matsusaki nůžky, křesílko krásy, předměty na jedno použití, Hair Salonequipment.com, zařízení na prodlužování vlasů, profesionální vlasové nůžky, vlasové copánky, sterilizátor, hliníková fólie pro mše, kadeřnictví, toutky, přírodní paruky, opalovací lampy, Hair Salonequipment.com, výrobky na jedno použití, netkané textilie, jednorázové kimono, jednorázové pláštěnky, kadeřnické, iontové sušičky, kadeřnictví, estetika, plešatice, Hair Salonequipment.com, krása, lokalita úředník, novit à, vlasy, vyrobené v Itálii, přilby pro kadeřnictví

X

privacy
["15:42:33","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Hair-salonequipment.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - ACCESSORI - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/ACCESSORI\/cs.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/ACCESSORI\/cs.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/hair-salonequipment.com\/cs.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - ACCESSORI - impostata da: record da DB"]