elenco Aziende - HOME PAGE -

ЛИНИЈА HOMME - Падот
< SALERM BACK

Човекот- боја производи - SALERM


ЛИНИЈА HOMME - Падот
Линеа HOMME - anticaduta
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 75715 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ЛИНИЈА HOMME - Падот
Линеа HOMME - anticaduta

Salerm Козметика Homme создаде одредена линија за борба и спречување на губење на косата.

controle цевка шампон ЛОСИОН 1 + 2
Specifi в лекување во шампон со соединенија кои помогне да се спречи губење на косата и да се обезбеди дополнителна исхрана.
Начин на употреба:. за секојдневна употреба, нанесете мала количина, масажа и оставете неколку минути, така што активните состојки може да дејствува и исплакнете
кутија: 250 ml цевка.


itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy